You are here:
 
 
Delicious
 
 
 
 

Ak Gençliğin Adayı Yücel

e-Posta Yazdır

İslahiye Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Âdem Yücel gençlik Kolları kurucu üyeliğiyle birlikte Ağustos 2008 ayından beridir yürüttüğü Ak Parti Gençlik Kolları başkanlığından Ak gençliğin Gücünüde arkasına alarak Milletvekili aday adaylığı için görevinde istifa etti.

 

İSLAHİYEHABER: İslahiye Ak parti gençlik Kolları Başkanı Adem Yücel,Ak parti Binasında Ak Parti Gençlik Kollarıyla gerçekleştirdiği Son Toplantısında gençlerle Adeta Helalaşarak Sizler onaylıyorsanız sizin için varım diyen Yücele Gençlik kollarında tam destek gelmesi ile Ak Parti Gençlik Kollarında Gaziantep Ak parti Milletvekili Aday Adaylığı için görevinde istifa etti.Ak parti Gençlik Kolları Başkanı Yücel,Gençlik Kolları başkanlığı görevi sırasında kendisini hiçbir görevde yalnız bırakmayan ve Türkiye’deki Ak parti gençlik Kolları olarak Örgütlü ve çalışkan bir gençlik kolları olarak parmakla gösterilen bir gençlik kollarıyla bugüne kadar olduğu gibi bundan böylede birlikte siyaset yapmakta onur duyduğunu belirtti.Yücel,Bu gün ben sizden biri olarak sizlerin desteğini hissederek Ak partide Milletvekili Aday adayı oluyorsam sizlerin verdiği güçtür.Ak parti Gençlik kolları Başkanı Adem Yücel Bundan böylede Ak partinin ve Gençlik Kollarıyla birlikte siyaset yapmaya ak partiye hizmet etmeye devam edeceğini belirterek istifasını İlçe Başkanı Şaban Doğana takdim etti. /İslahiyeHaberMerkezi


Yorumlar 

 
+4 # doğru aday ile ak parti hedefi 12 den vurmuş..duran özdemir 18-06-2012 20:50
Görevim nedeniyle islahiye ilçesinde yaklaşık olarak 12 yıl süredir bulunmuyorum. İslahiye Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Âdem Yücel kuruculuğunu yaptığı görevini en iyi şekilde yaparak verilen görevi başarı ile yaptığını bir kez daha kanıtladığını, gerek parti ileri gelenleri ile gerek te ona inanan insanların kazanmış olduğu güven sayesinde verilecek üst görevleri de başarı ile getireceğini kanıtlamış olduğu aşikardır. Büyüdüğüm İslahiye ilçesine ailemi ziyaret amacıyla geldiğim zamanlarda islahiyede bulunan (yörük, kürt, urfalı, alevi,sünni vb. ) her kesimden olan arkadaşlarım ve çevrem ile görüştüğümde sayın Adem YÜCEL'in efendiliğini, dürüstlüğünü, alçak gönüllülüğünü, insanlar arasında ayrım gözetmeden kurmuş olduğu diyaloğun kuvvetli olması ve kendisini ise uzaken takip ettiğim kadarı ile hiç bir olumsuz tavır içerisinde bulunmaması ak partinin kararının ne kadar doğru bir seçim olduğunu ortaya koyduğunu gösteriyor.
Cevap
 
 
+6 # doğru aday ile ak parti hedefi 12 den vurmuş..duran özdemir 18-06-2012 20:51
DEVAM 2
Kendisinin parti bağı kurmadan insanlarla insan olduğu için diyaloğ içerisinde olması ve değer vererek sıkıntılarını mütevazi bir şekilde dinlemesinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Böyle gençlerin yolunun açılması gekirken ak partinin 12 sıradan aday koymasını yalnış bir karar olduğunu düşünüyorum. kesinlikle ilk 5 içerisinde olması gerekirdi. islahiye için değil Türkiye için bu gençlerin kazanılması gerektiğindendi r. Sayın Recep Tayip ERDOĞAN'ın da Adem YÜCEL gibi gençleri türkiye ye kazandırma vaktinin gelmiş olup hatta geçmek üzere olduğu bilinmelidir.

Şundan emin olun ki Adem YÜCEL'e ismimi sorsanız kim olduğumu değil tanımak ailemin oturduğu mahalleyi dahi bilmeyeceğinden eminim. Yolu açık olsun..
Cevap
 
 
+3 # HALKIN DOSTUDeniz BİNGÖL 02-03-2013 16:30
DEĞERLİ ARKADAŞIM ADEM YÜCEL UMARIM SİZİN HAK ETTİĞİNİZ YERLERDE GÖRMEK İSTERİM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM
Cevap
 
 
+1 # başkannnnyeni başkan 20-07-2013 21:53
abi inşaallah islahiyeye belediye başkanı olursun
Cevap
 
 
 
 
 

SON HABERLER

POPÜLER HABERLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Haber Merkezi
Cumhuriyet Mahallesi Postahane Karşısı
İslahiye/GAZİANTEP

 

İrtibat Telefonları
Merkez : 0 342 862 58 32
Adem ŞİMŞEK : 0 542 418 40 00
Kadir ÇELİK : 0 532 525 48 86

 

islahiyehaber@hotmail.com

İSTATİSTİK

Üyeler : 756
İçerik : 2299
Web Bağlantıları : 1
İçerik Tıklama Görünümü : 4177552